PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
2009 | 63 | 07 |
Tytuł artykułu

Katalog elektroniczny – dlaczego warto z niego korzystać i w jaki sposób

Warianty tytułu
EN
Electronic catalogue – why is it worth using it and how to use it
Języki publikacji
PL
Abstrakty
PL
W artykule omówiono korzyści, jakie mogą odnieść odbiorcy i dostawcy danych korzystający z katalogu elektronicznego, jako jednego z narzędzi elektronicznej gospodarki, w tym firmy przemysłu spożywczego i ich klienci. Wymieniono usługi oferowane w ramach katalogu oraz zakres, w jakim jest możliwa dwustronna komunikacja z katalogiem SA2 Worldsync, a także możliwości współpracy tego katalogu z zewnętrznym oprogramowaniem. Przedstawiono warunki jakie musi spełniać produkt w opakowaniu w celu jego umieszczenia w katalogu oraz listę danych użytkownika i oświadczeń niezbędną do zawierania umowy, zlecenia lub zamówienia w katalogu SA2 Worldsync.
EN
The potential benefits for suppliers and retailers of using the SA2 Data Pool are given in this article. Electronic Catalogue coming from the Data Synchronization also is a different channel of communication (e.g. by connection to other software). There is the list of Mandatory Attributes to describe and publish the product in the Data Pool. Moreover, some details considering registration documents, which are required to join the SA2 Catalogue are discussed.
Wydawca
-
Rocznik
Tom
63
Numer
07
Opis fizyczny
s.6,8-10,rys.,tab.
Twórcy
  • Instytut Logistyki i Magazynowania, GS1 Polska, Poznań
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.agro-4be046b8-8bde-4159-bcad-64bc6153ff21
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.